Svoboda v oblacích

Byty jsou otevřeny do prostoru kolem vás. Okna od podlahy ke stropu kolem celého bytu a velkoformátové posuvné dveře propojují prosluněné terasy s celým vaším bytem. Výsledkem je životní prostor, který vám dává svobodu a radost.

Dokonalé uspořádání bytu

Logika uspořádání bytů je promyšlená s nebývalou precizností do těch nejmenších detailů. Chytře navržené dispoziční řešení nabízí logické uspořádání klidové a denní části bytů i dostatek úložných prostor. Vybrat si můžete z velkolepých bytů vhodných pro rodinné bydlení nebo skutečně prostorných bytů i menších studií ideálních pro singles.

Jedinečné přírodní materiály

Pocit komfortu a přirozené rovnováhy prosluněného bytu dotváří i použité přírodní materiály, od kvalitních dřevěných podlah po velkoformátové kameny v koupelnách.

Pohodlí a ticho

K pohodě bydlení přispívá i mimořádné odhlučnění bytů. Technologie větrání, chlazení a topení, starající se o váš komfort, jsou tak tiché, že o nich nebudete ani vědět.

Spolupracujeme s těmi nejlepšími

Použitím nejkvalitnějších přírodních materiálů při realizaci interiérů projekt nekončí. V TOWER, Prague navázal spolupráci s renomovanými firmami, které se zabývají dodávkou vysoce kvalitních a luxusních bytových produktů. Klienti mohou vybírat z nepřeberné škály výjimečných bytových prvků a doplňků, které podtrhují neopakovatelnost projektu samotného.

Konsepti

Firma Konsepti se zabývá dodávkou luxusního interiérového vybavení bytů

bang olufsen

Bang & Olufsen je výrobcem vysoce kvalitní a luxusní audiovizuální elektroniky

miele

Miele vyrábí vysoce kvalitní a ekologické spotřebiče

hastens

Luxusní postele Hästens na míru

Individuální řešení interiéru

Interiéry všech bytů jsou individuálně navržené aby maximálně využívaly výhod prostoru a položení bytu. Návrhy pochází z dílen předních českých interiérových designerů, kteří jsou po dobu výstavby připraveni jednotlivá řešení dále uzpůsobit specifickým potřebám a přáním klientů projektu.

 • Architektonický atelier Radan Hubička AARH
  Architektonický atelier Radan Hubička
 • Architektonický atelier Olgoj Chorchoj Studio
  OLGOJ CHORCHOJ
  Prof.
  Michal Froněk
 • Atelier Libora Zemana LZ
  Atelier
  Ing. Arch.
  Lubomír Zeman

OFICIÁLNÍ PRODEJ ZAHÁJEN

Objednejte se na prohlídku showroomu a přesvědčte se na vlastní oči o špičkových kvalitách
V TOWER, Prague.

Objednat prohlídku showroomu

Průběh stavby V TOWER, Prague