Skvělé místo

Pankrácká pláň – jedinečné místo s množstvím zeleně a parků, odkud máte celou Prahu jako na dlani. Krásné výhledy na všechny strany – na řeku a Barrandovské skály, Hradčany a Malou Stranu, Vyšehrad a Emauzy nebo Groebeho vilu a Havlíčkovy sady. Každý pohled z okna ve vás probudí duši fotografa – vycházejícím a zapadajícím sluncem vybarvené stovky červených střech či noční světla velkoměsta a jeho nasvícené monumenty.

  • Areál Žluté lázně
  • Park Kavčí hory
  • Centrální park
title

Další parky

Vzdálenost od V tower
Chateau sv. Havel (wellness, konference, Golfový DR, svatby, restaurace) 5 minut, 2.3km

Všechno na dosah

Poloha pankrácké pláně vám dává přístup ke všemu, co hlavní město nabízí. Odtud je stejně blízko do centra na nákupy v Pařížské ulici či za kulturou do Státní opery jako ven z města za odpočinkem při hře golfu v Hodkovičkách nebo za zábavou při dostizích ve Velké Chuchli. Vyhledávané české i mezinárodní školy jako Nový PORG, The Prague British School nebo International Montessori School of Prague jsou odtud autem jen 10 minut.

Žít naplno

Svým centrálním umístěním, výbornou dopravní obslužností, otevřeným prostorem a nepřekonatelnými výhledy přitahuje Pankrác i řadu nejvýznamnějších českých i mezinárodních firem, které si sem přemístily svoje sídla.

OFICIÁLNÍ PRODEJ ZAHÁJEN

Objednejte se na prohlídku showroomu a přesvědčte se na vlastní oči o špičkových kvalitách
V TOWER, Prague.

Objednat prohlídku showroomu

Průběh stavby V TOWER, Prague