Dům, který posouvá obzory

V TOWER, Prague nabízí bydlení těm opravdu nejnáročnějším. Na jedinečném místě vznikl dům neobyčejný svým vzhledem, technickým provedením i precizností, s níž je postaven.

LEED Platinum – Precertifikace

title

V TOWER, Prague získal vůbec jako první rezidenční projekt v Evropě precertifikaci v rámci amerického certifikátu LEED na úrovni PLATINUM.

International Property Awards

Projekt již v rané fázi získal 2 prestižní ocenění v mezinárodní soutěži International Property Awards. V kategorii „Residential high-rise development“ získal projekt všech 5 hvězd a v kategorii „Residential high-rise architecture“ se dostal dokonce do celosvětového finále mezi 8 nejlepších budov světa.

  • title
title

30 pater jedinečných rezidencí

Každé patro je unikátní, ať již se jedná o nižší patra s menšími byty nebo studii, či vyšší patra s prostornými rezidencemi. Patra jsou uspořádána tak, aby u každého výtahu byly jen dva byty. Většina bytů je orientována přes celou šířku domu, poskytujíc dostatek slunce a krásné výhledy po celý den.

Dokonalé vybavení

Komfort bydlení v každém z jedinečných bytů dotváří i všechny další dokonale promyšlené prostory pro obyvatele domu: počínaje vjezdem do prostorných garáží či vstupem přes elegantní lobby s concierge službou a konče možností celodenního využití fitness a wellness centra ve 3. patře s bazénem, saunou a dalšími prostory pro volný čas a relaxaci.

Inovativní technologie

V TOWER, Prague nabízí nejvyšší úroveň komfortu a kvality bydlení. Jedinečné výhledy z každého bytu a unikátní vybavení domu doplňuje použití inovativních technologií, které lze jinak nalézt jen v několika nejlepších rezidencích světa.

  • Šetrné chlazení šetrné chlazení, vytápění
    a větrání
  • inteligentní řízení spotřeby inteligentní řízení spotřeby elektrické energie
  • precizní akustika precizní akustika

OFICIÁLNÍ PRODEJ ZAHÁJEN

Objednejte se na prohlídku showroomu a přesvědčte se na vlastní oči o špičkových kvalitách
V TOWER, Prague.

Objednat prohlídku showroomu

Průběh stavby V TOWER, Prague