Průlomové technologie a servis

Život ve V TOWER, Prague se vymyká zažitým zvyklostem. Řešení fasády a velikost balkonů, bezhlučné topení, speciální chladící stropy, použité přírodní materiály nebo concierge servis v lobby fungující 24/7 — spousta dalších větších či menších detailů je promyšlená tak, aby se všichni rezidenti cítili v maximálním komfortu a mohli se soustředit jen na sebe. V TOWER, Prague je dům, který se o sebe v mnoha ohledech umí dobře postarat sám, a díky tomu, jak je vymyšlený zbytek, si můžete být jistí, že se postará i o vás. Potřebujete pomoci s květinovou výzdobou v bytě, doporučit a zamluvit ideální místo na večeři nebo zajistit letenku do New Yorku?

 • Chladící stropy

  Speciální chladící stropy BioClina, od renomovaného německého výrobce, odvádějí z místnosti přebytečné teplo. Jejich systém kapilárových rohoží je tím nejpokročilejším a nejkomfortnějším, co současná věda zná. Chlazení maximálně šetří lidské zdraví — nic neslyšíte a odnikud na vás nefouká proud vzduchu. V zimě se stropy také zapojí do systému topení a vytvářejí pocit sálavého tepla, podobnému krbu na horských chatách.

  Ve stropech je celkem použito 1,8 milionu metrů kapilár, což se téměř vyrovná vzdálenosti mezi Prahou a Barcelonou.

  Kapiláry díky grafitovému stropu chladí o teplotách 16°–21° celsia, zatímco klasická klimatizace musí do místnosti foukat vzduch o teplotě 6 °C.

 • Concierge & BuildingLink

  V TOWER, Prague bude disponovat 24hodinovou recepcí a pětihvězdičkovými hotelovými službami concierge, známými jen z luxusních rezidenčních projektů třeba ve Spojených státech amerických nebo v Londýně. Concierge vám zajistí leccos od drobných oprav v bytě, zalévání květin v době dovolené, mytí oken, úklid nebo venčení domácích mazlíčků. V budově se nachází také wellness a fitness centrum, bazén, kino či golfový trenažér. Pro komunikaci s concierge nebo k rezervaci kina, golfového trenažéru nebo jiných aktivit v budově slouží on-line systém BuildingLink, ke kterému máte přístup kdykoli a kdekoli se zrovna nacházíte. Stačí s sebou mít mobilní telefon nebo tablet.

 • Fasáda na míru

  Speciálně navržená fasáda nejen chrání před rozmary počasí, ale současně díky velkoformátovým a bezprahovým posuvným dveřím zajišťuje propojení vnějších teras s interiérem bytu. Sklo, rámy oken a dveří byly navrženy jedinečně pro účely V TOWER, Prague a otestovány na reálných vzorcích ve zkušebním ústavu v Německu.

 • Nová generace topení

  O vytápění se starají bezhlučné topné konvektory MiniCanal, vyráběné absolutní špičkou v oboru, belgickou společností JAGA. Pro V TOWER, Prague byla vyvinuta nová generace těchto osvědčených topných těles, která má nejen vyšší výkon, ale hlavně je navržena tak, aby přesně fungovala na místech, kde to dům potřebuje.

 • Dokonalá akustika

  Podlahy jsou již ve standardu z dubových prken. Podlahu a podhled bytů pod sebou dělí plných 80 cm. V nich jsou pečlivě vybrané vrstvy izolace nad grafitovou deskou, dilatované vzduchové mezery, mohutné železobetonové desky, akustická a kročejová izolace a další vrstvy betonu. Ty zaručují dokonalé odhlučnění a klid majitelům bytů na obou stranách.

 • Luxusní materiály

  Špičkové materiály na obklady i dlažby jsou standardem. V koupelnách najdete kamenné obklady z jednoho kusu od podlahy až po strop, konkrétně například kameny Bianco Carrara z Itálie, Nero Assoluto ze Zimbabwe nebo třeba Green Onyx z Íránu.

title

Svoboda v oblacích

Okna od podlahy ke stropu podél celého bytu. Velkoformátové posuvné dveře propojující prosluněné terasy s interiérem vašeho domova. Praha v celé své stověžaté kráse přímo pod vámi. Prostor, který se před vašima očima doširoka otevře každé ráno. Pohled, který vám každé ráno udělá radost. Pocit, díky kterému se budete cítit svobodně.

Dokonalý systém

Uspořádání bytů je s nebývalou precizností promyšlené do těch nejmenších jednotlivostí. V té nejlepší tradici modernistického pojetí, kde forma následuje funkci. Chytrá dispoziční řešení tak nabízí logické rozložení klidové a denní části rezidencí i dostatek funkčních úložných prostor. Svědomitý důraz na sebemenší detail oceníte jak u prostorných bytů vhodných pro rodinné bydlení, tak i u neopakovatelných rezidencí.

Jedinečné přírodní materiály

Přirozenou rovnováhu ke stylové moderní architektuře a nadčasovým technologickým řešením V TOWER, Prague dotváří použité přírodní materiály — ať už je řeč o kvalitních dubových podlahách nebo velkoformátových kamenech v koupelnách, které sahají od podlahy až ke stropu. Nechte se uhranout třeba mramorem Bianco Carrara z Itálie, žulou Nero Assoluto ze Zimbabwe nebo Green Onyxem z Iránu. Jejich krása nestárne. Svou čistotou vás dokáží nadchnout každý den.

Komfort a ticho

Otázka vašeho pohodlí je pro nás od začátku projektu zásadní. I proto jsou technologická řešení ventilace, chlazení i vytápění všech bytů řešena s důrazem na maximální výsledek. Chladící stropy obohacené o grafit či zcela nová generace topných těles patří k tomu nejpokročilejšímu a zároveň nejkomfortnějšímu, co může současné spojení vědy a techniky nabídnout. A díky jejich naprosto bezhlučnému provozu a skvělé akustice všech bytů si můžete vysoko nad městem vychutnat skutečnou oázu klidu.

Spolupracujeme s těmi nejlepšími

Použitím nejkvalitnějších přírodních materiálů v interiérech to nekončí. V TOWER, Prague proto navázal spolupráci s renomovanými firmami, které se zabývají dodávkou vysoce kvalitních a luxusních bytových produktů. Klienti mohou vybírat z nepřeberné škály výjimečných bytových prvků a doplňků, které ještě podtrhují jedinečnost projektu samotného.

Konsepti

Firma Konsepti se zabývá dodávkou luxusního interiérového vybavení bytů

Bang & Olufsen

Bang & Olufsen je výrobcem vysoce kvalitní a luxusní audiovizuální elektroniky

Miele

Miele vyrábí vysoce kvalitní a ekologické spotřebiče

Hästens

Luxusní postele Hästens na míru

Individuální řešení interiéru

Interiéry všech bytů jsou na míru navržené tak, aby maximálně využívaly výhod prostoru a umístění bytu. Na každém klientovi je finální design interiéru v podobě volby povrchů, kuchyně a dalšího bytového vybavení.

 • Architektonický atelier Radan Hubička AARH
  Architektonický atelier Radan Hubička
 • Architektonický atelier Olgoj Chorchoj Studio
  OLGOJ CHORCHOJ
  Prof.
  Michal Froněk
 • Atelier Libora Zemana LZ
  Atelier
  Ing. Arch.
  Lubomír Zeman

Více než 90 % bytů prodáno.
Vyberte si ten svůj!

Objednejte si osobní prohlídku s naším specialistou a nechte se na vlastní oči přesvědčit o špičkových kvalitách V TOWER, Prague v showroomu zařízeném přímo v jednom z exkluzivních bytů. Poznejte bydlení, které v okruhu tisíce kilometrů nemá konkurenci.

Objednat prohlídku

Průběh stavby V TOWER, Prague