Nová ikona pražského panoramatu

Dům s neopakovatelným vzhledem, postavený na místě s jedinečným výhledem na skutečně celou Prahu a okolí, promyšlený do posledního technického i estetického detailu. Všechny jednotlivosti jsou k sobě poskládány tak, abyste se z nich mohli těšit každý den. Bydlení, které nemá v celé střední Evropě konkurenci. V TOWER, Prague je domov pro ty nejnáročnější. Pro ty, kdo to opravdu ocení.

Ocenění projektu

Ojedinělost a kvalitu právě dokončovaného projektu podporují ocenění a kredit získané u odborné veřejnosti. Oceňují precizní přípravu, nadčasové technologie i profesionální přístup celého týmu, který je pod stavbou V TOWER, Prague podepsaný.

Precertifikace LEED Platinum

První rezidenční projekt v celé Evropě s certifikátem LEED PLATINUM, který má nejpřísnější požadavky na vztah k životnímu prostředí, komfortu bydlení a efektivnosti provozu.

title

International Property Awards

Držitel 2 prestižních ocenění v mezinárodní soutěži International Property Awards. V kategorii „Residential high-rise development“ získal projekt všech 5 hvězd a v kategorii „Residential high-rise architecture“ se dostal dokonce do celosvětového finále mezi 8 nejlepších budov světa.

title

30 pater jedinečných rezidencí

Dostatek přirozeného slunečního světla. Dech beroucí výhledy na Hradčany s Pražským hradem nebo Gröbovu vilu v Havlíčkových sadech. Rezidence orientované na šířku celého domu — v každém z 30 pater V TOWER, Prague se bydlení stává unikátním zážitkem. Chytré chladící stropy s deskami obohacenými grafitem, topení v podlaze podél celé fasády a vytápěné kamenné podlahy se stěnami v koupelnách se starají o váš celoroční komfort. Perfektně navržené odhlučnění všech bytů pro změnu zajišťuje soukromí. Samotná patra jsou uspořádána tak, aby u každého výtahu byly pouze dva byty.

Vynikající poradci

Abychom si mohli být jistí, že je V TOWER, Prague dokonalý, inspirovali jsme se zkušenostmi z celého světa. Akustiku s námi řešili odborníci z Velké Británie, ochranu proti účinkům blesku experti ze Singapuru, systém služeb concierge ze Spojených států amerických, provedení fasády specialisté z Irska… Svými cennými poznatky, návrhy a radami nám pomohli i mnozí další.

 • Albanese Organization, Inc.

  Správa nemovitostí, LEED:

  Albanese Organization, Inc.

 • RWDI Consulting Engineers

  Větrná zátěž, komfort a akustika:

  RWDI Consulting Engineers

 • Billings Design Associates

  Fasáda:

  Billings Design Associates

 • White Mark Limited

  Odhlučnění:

  White Mark Limited

 • Prof. Brian Cody

  Energetická náročnost budovy:

  Energy Design Cody Consulting

 • Eriweld International Pte

  Ochrana proti účinkům blesku:

  Eriweld International Pte

 • Cemex

  Betonové konstrukce:

  Cemex

 • ATP architects engineers

  Základy, vodotěsnost:

  ATP architects engineers

 • Pega hoist

  Stavební výtahy:

  Pega hoist

Více než 90 % bytů prodáno.
Vyberte si ten svůj!

Objednejte si osobní prohlídku s naším specialistou a nechte se na vlastní oči přesvědčit o špičkových kvalitách V TOWER, Prague v showroomu zařízeném přímo v jednom z exkluzivních bytů. Poznejte bydlení, které v okruhu tisíce kilometrů nemá konkurenci.

Objednat prohlídku

Průběh stavby V TOWER, Prague