Architekt a Developer

V TOWER, Prague je společným dílem mnoha cílevědomých lidí. Architektonické řešení pochází z dílny architekta Radana Hubičky, realizaci projektu zajišťuje developer PSJ INVEST, který stál mimo jiné i za první českou budovou oceněnou v Cannes prestižním mezinárodním oceněním MIPIM Awards.

Architekt
Ing. arch. Radan Hubička

Podoba V TOWER, Prague je návrhem předního českého architekta Radana Hubičky a jeho ateliéru. Autor mnoha luxusních privátních rezidencí je znám svými inovativními přístupy i precizním zpracováním projektů do těch nejmenších detailů. Kvalitní moderní architektura má dle jeho slov především obohacovat. Stejně jako sochařství vytváří umělecká díla. S cílem inspirovat, přinášet nové možnosti a zanechat svoji nesmazatelnou stopu.

Architekt Radan Hubička

Developer
PSJ Invest, a.s.

Společnost PSJ INVEST, a.s. Martina Jaroše byla založena v roce 1995 a je jednou z předních developerských firem v České republice. Za dvacet let realizovala přes 200 000 m2 administrativních a obchodních center, rezidenčních areálů nebo bytových domů. Díky profesionalitě, s jakou přistupuje k organizaci a řízení svých projektů, je významným klientem mnoha českých i zahraničních bankovních domů. Její jméno je zárukou serióznosti i jistoty.

PSJ INVEST, a.s. je držitelem celé řady prestižních mezinárodních ocenění: International Property Awards, CIJ Awards, včetně všech titulů z domácích soutěží: Best of Realty nebo Stavba roku. Její zatím poslední realizace, budova Main Point Karlín, se stala historicky prvním projektem v České republice, kterému se podařilo získat titul MIPIM Awards pro nejlepší stavbu světa na prestižním mezinárodním veletrhu ve francouzském Cannes. Main Point Karlín se pyšní rovněž certifikací LEED Platinum, nejuznávanějším hodnocením definujícím trvale udržitelnou stavbu.

Získaná ocenění

  • title
  • title
  • title
  • title

Podporujeme

Patrik Procházka, který v Česku působí jako psycholog, svým životem bez omezení dokazuje, že limity jsou jen v naší hlavě. Jsme velice rádi, že V TOWER, Prague podporuje právě Patrika.

Patrik Procházka

Více než 90 % bytů prodáno.
Vyberte si ten svůj!

Objednejte si osobní prohlídku s naším specialistou a nechte se na vlastní oči přesvědčit o špičkových kvalitách V TOWER, Prague v showroomu zařízeném přímo v jednom z exkluzivních bytů. Poznejte bydlení, které v okruhu tisíce kilometrů nemá konkurenci.

Objednat prohlídku

Průběh stavby V TOWER, Prague