Skvělá adresa

Pankrácká pláň, jedinečné místo s množstvím zeleně a parků odkud máte celou Prahu jako na dlani. Úchvatné výhledy do všech stran — na řeku a Barrandovské skály, Hradčany a Malou Stranu, Vyšehrad a Emauzy nebo „Grébovku“ a Havlíčkovy sady. Slunce ráno i večer rozehrávající stovky červených střech, noční světla jednoho z nejkrásnějších měst Evropy a dominanta Pražského hradu na obzoru — pohled z V TOWER, Prague nepřestává brát dech.

Vše důležité máte na dosah

  • Areál Žluté lázně
  • Park Kavčí hory
  • Centrální park
title

Další parky

Vzdálenost od V tower
Chateau sv. Havel (wellness, konference, Golfový DR, svatby, restaurace) 5 minut, 2.3km

Bydlení ve V TOWER, Prague vám dává přístup ke všemu, co hlavní město nabízí. Odtud je stejně blízko do centra na nákupy v Pařížské ulici či za kulturou do Státní opery jako ven z města za odpočinkem při hře golfu nebo za zábavou při dostizích ve Velké Chuchli. Vyhledávané české i mezinárodní školy jako Nový PORG, The Prague British School nebo International Montessori School of Prague máte od domova jen 10 minut jízdy autem.

Více než 90 % bytů prodáno.
Vyberte si ten svůj!

Objednejte si osobní prohlídku s naším specialistou a nechte se na vlastní oči přesvědčit o špičkových kvalitách V TOWER, Prague v showroomu zařízeném přímo v jednom z exkluzivních bytů. Poznejte bydlení, které v okruhu tisíce kilometrů nemá konkurenci.

Objednat prohlídku

Průběh stavby V TOWER, Prague