Newyorský standard služeb. U vás doma.

Váš život v dokonalém komfortu, se službami, které nemají konkurenci, a s nadstandardním vybavením klubového patra. Hovořili jsme v New Yorku s obyvateli luxusních bytů v mrakodrapech o tom, jaké výhody jim tento standard služeb každodenně přináší. Podívejte se na naše video.

intro-sluzby.jpg

Klubové patro

Začněte den probuzením svalů několika tempy v bazénu nebo dejte tělu i mysli po náročném dni odpočinout příjemnou masáží, vířivkou nebo v sauně. V klubovém patře najdete několik možností, jak aktivně relaxovat a nechat myšlenky na chvíli volně plynout. Na své si přijdou i děti, pro které je připravený vlastní koutek, a konferenční místnost využijete například pro důležitou schůzku v nabitém programu před odjezdem na pracovní cestu do zahraničí nebo na dovolenou.

Concierge

Spolehněte se na servis naší 24hodinové recepce a služby na úrovni luxusních rezidenčních projektů z New Yorku či Londýna — kombinaci, která nemá ve střední Evropě konkurenci. Ať už budete ve dne či v noci potřebovat pomoci s čímkoli, můžete se spolehnout na to, že pro vás budou členové našeho concierge vždy připraveni. Pomohou vám s drobnostmi jako zalévání květin, úklid či venčení domácích mazlíčků, ale můžete se na ně obrátit i s přebráním důležité poštovní zásilky nebo otázkou, která restaurace právě teď stojí za návštěvu nebo jakou hru v Národním divadle byste si neměli nechat ujít. Místa či lístky vám samozřejmě concierge také zajistí.

Základní služby

 • Recepce

  Concierge 24 hodin denně

 • Technický servis

  Správa budovy 24 hodin denně

 • Poštovní služby

  Přebírání zásilek včetně doporučených

 • Key link

  Úschova náhradních klíčů v elektronickém trezoru

 • Building link

  Interaktivní on-line komunikace mezi klientem a concierge

 • Mytí psů

  Prostor vymezený pro mytí vašich mazlíčků

 • Mytí jízdních kol

  Prostor vymezený pro mytí kol

Doplňkové služby

 • Úklidové služby

  Pravidelný či jednorázový úklid bytů, mytí oken

 • Praní a žehlení

  Praní a žehlení oděvů v rámci bytu

 • Čistírna oděvů

 • Hlídání dětí

 • Hlídání a venčení psů

 • Základní údržba bytů

 • Květiny

  Aranžování a zalévání květin

Lobby

Světlé prostorné lobby vás nejen uvítá v domě, ale je i místem, kde na vás bude čekat vaše pošta nebo šaty z čistírny. Naši recepční přivítají každou vaši návštěvu a postarají se o ni ve chvíli, kdybyste se náhodou zdrželi někde po cestě. Počkat na vás mohou v klidové části lobby, při vychutnávání kávy na pohodlných křeslech.

Nekonečná zábava a relax

Po náročném pracovním dni nebo v zimním období, můžete pilovat své golfové schopnosti na prvotřídním trenažéru. Vyzkoušejte stroj, který ve své přípravě využívají i přední světoví profesionální golfisté, a potrénujte na nespočtu světových hřišť. Přímo v domě se nachází také privátní kino, kde pro změnu dáte mysli odpočinout při sledování filmů s rodinou nebo sportovních přenosů s přáteli. U vybraných snímků bude možnost sledovat premiéry přímo v době jejich uvedení do kin.

Garáže

Do vašeho bytu se alternativně dostanete také přes zabezpečené garáže. Ty se rozkládají na ploše tří pater. Naleznete zde menší parkovací stání (např. VW Passat), velká stání (např. Audi A8 Long) nebo velkorysé, samostatně uzavíratelné garáže. U každého parkovacího stání jsou k dispozici úložné prostory a samozřejmě také parkování pro vaše případné návštěvy.

Více než 90 % bytů prodáno.
Vyberte si ten svůj!

Objednejte si osobní prohlídku s naším specialistou a nechte se na vlastní oči přesvědčit o špičkových kvalitách V TOWER, Prague v showroomu zařízeném přímo v jednom z exkluzivních bytů. Poznejte bydlení, které v okruhu tisíce kilometrů nemá konkurenci.

Objednat prohlídku

Průběh stavby V TOWER, Prague